Zestaw worków Ultra Long Perfomance do odkurzacza Electrolux, AEG

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 62,00 zł 62.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Electrolux
Kod produktu: 9001681114

Opis

Oryginalne worki do odkurzacza Electrolux typ S-Bag Ultra Long Performance GR210SM.

W zestawie 8 worków + filtr silnika + filtr wylotowy 

Lepszy system zamykania - trwały i higieniczny: system zamknięcia został przeprojektowany i usztywniony dzięki mocniejszemu materiałowi i nowej technologii pakowania. Ma to zapewnić, że s-bag® zamknie się za każdym razem i nie pęknie ani nie wycieknie. Torba odkurzacza jest łatwa do założenia w odkurzaczu i jest higieniczna.

Worek Powerflow ™ s-bag® został zaprojektowany z dodatkiem specjalnego składnika, aby zapewnić jej większą pojemność w porównaniu z płaską torbą. Powerflow sprawia, że worek jest elastyczny i łatwiejszy do umieszczenia w odkurzaczu. 

MADE IN SWEDEN - Worki wyprodukowane są w Szwecji co gwarantuje ich najwyższą jakość 

S-bag® ultra long performance został stworzony żeby maksymalnie zoptymalizować pracę Twojego odkurzacza. Ten worek gwarantuje maksymalną siłę ssania odkurzacza co przekłada się na czystość Twojego mieszkania. Dzięki wyjątkowej filtracji wielowarstwowego materiału z którego zrobiony jest worek - powietrze w Twoim domu będzie zawsze czyste i świeże. Worek został przetestowany przez niezależny międzynarodowy instytut TÜV Rheinland Group. 

S-bag to wysokiej jakości worek na kurz, wyznaczający nowy standard dla wszystkich odkurzaczy firmy Electrolux a także urządzeń innych producentów. Obecnie jest on stosowany w większości najnowszych modeli, takich jak Clario, Excelio, Oxygen, Ultra Silencer, Ultra ONE, a w przyszłości stanie się standardem dla wszystkich odkurzaczy. 

S-bag zapewnia: 

- Wysoki stopień filtracji: nowy worek zatrzymuje ponad 90% wszystkich cząsteczek o wielkości ponad 1 mikrona (1 mM.) (tzn. piętnaście razy mniejszych niż średnica ludzkiego włosa). Worek składa się aż z 6 warstw specjalnego materiału gwarantując maksymalną filtrację. 

- Czystość: wyjątkowy, opatentowany system zamykający worek natychmiast po wyjęciu go z urządzenia sprawia, że wymiana worka jest wyjątkowo higieniczna. 

- Duża wytrzymałość: worka nie rezerwie ani duża siła ssania, ani wciągnięcie do środka twardych przedmiotów np żwir

- Maksymalna siła ssania: dzięki wyjątkowej strukturze materiału worek Ultra Long Performance zapewnia maksymalną siłę ssania ,aż do momentu całkowitego zapełnienia worka. Drobiny są zatrzymywane wewnątrz worka i nie blokują porów. 

Od teraz wystarczy pamiętać tylko hasło S-Bag® - taki worek pasuje do wszystkich odkurzaczy Electrolux oznaczonych logo S-Bag®. Ponadto, worki s-bag optymalizują pracę odkurzacza. 

1) Czym jest s-bag® ultra long performance? 
S-bag® ultra long performance jest nowym syntetycznym workiem do odkurzacza który został stworzony żeby maksymalnie zoptymalizować pracę Twojego odkurzacza. 

2) Co zyskuje używając s-bag® ultra long performance? 
S-bag® ultra long performance zapewnia: 
- maksymalny stopień filtracji 
- wyjątkowo długi czas pracy na jednym worku 
- czyste powietrze wylatujące z odkurzacza 
- maksymalna moc ssania aż do pełnego zapełnienia worka 

3) Czemu s-bag® ultra long performance jest większy od innych worków s-bag? 
Żeby zapewnić maksymalny stopień filtracji, zaprojektowano worek s-bag o możliwie największej powierzchni filtracji. Optymalna pojemność 5 litrów zapewnie blisko 25 % większą pojemność worka niż w innych (nawet największych) dostępnych w innych sklepach. 

4) Co jest nowego s-bag® ultra long performance? 
- Pojemność worka została zwiększona do 5 litrów, a sam worek został obrócony o 90 stopni. 
- Worki mają 6 warstw materiału filtrującego 

5) Czy S-bag® ultra long performance został przetestowany przez niezależny instytut? 
Tak, S-bag® ultra long performance został przetestowany przez niezależny międzynarodowy instytut TÜV Rheinland Group. TÜV Rheinland Group jest odpowiedzialny za testowanie jakości i bezpieczeństwa. Wyniki testów można znaleźć : www.tuv.com (ID: 0000023741). 

6) Z czego wykonany jest S-bag® ultra long performance ? 
S-bag® ultra long performance zrobiony jest z kombinacji polipropylenu (PP) i poliestru (PE), syntetycznych materiałów zapewniających maksymalną filtrację. 

7) Jaka jest różnica między s-bag® ultra long performance i zwykłym papierowym workiem ? 
Dzięki syntetycznemu materiałowi s-bag® ultra long performance zapewnia lepszy przepływ powietrza oraz filtrację powietrza, dzięki temu zapewnia do 80% dłuższą pracę na jednym worku. 

8) Jak często należy zmieniać worek ? 
Worek należy wymienić kiedy można odczuć zmniejszenie siły ssania i/lub kiedy fizycznie widać że worek jest pełny. W zależności od częstotliwości odkurzania i wielkości pomieszczeń należy go wymieniać średnio co 3-4 miesiące, lub częściej jeżeli ejst taka potrzeba. Zalecamy również wymianę filtra wlotowego i wylotowego co 3 wymiany worka lub kiedy są widocznie zużyte. 

9) Czy worka s-bag® ultra long performance można używać kilkukrotnie ? 
Nie, s-bag® ultra long performance został stworzony do jednokrotnego użycia. Może być używany do 80% dłużej niż zwykły worek i jest znacznie bardziej higieniczny. 

10) Gdzie jest produkowany s-bag® ultra long performance ? 
S-bag® ultra long performance jest produkowany w certyfikowanej ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004 europejskiej fabryce. 

11) Czemu powinienem używać oryginalnych worków ? 
Stosowanie oryginalnych worków gwarantuje niezawodną i długoletnią pracę odkurzacza, chroniąc silnik i inne elementy odkurzacza. 


Certyfikat TÜV: TÜV Rheinland Group przeprowadziła niezależny test s-bag® Classic Long Performance i uzyskała certyfikat wydajności. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.tuv.com. 

Worek odkurzacza należy regularnie wymieniać, a filtry należy wymieniać co 4 wymianę worka aby uzyskać optymalną wydajność. Wszystkie filtry muszą być wymieniane co najmniej raz na 2 lata lub kiedy widoczne są zabrudzenia. Używanie nieoryginalnych worków odkurzacza s-bag® może negatywnie wpłynąć na wydajność odkurzacza. 

Ilość w opakowaniu: 8 szt. + filtr silnika + filtr wylotowy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl